Uudised

Hoia end Viljandi Nukuteatri tegemistega kursis!

27.veebruar 2023

Kahjuks jääb sel aastal XXVI rahvusvahelise nukuteatrite festivali “Teater kohvris” ära! Vabandame!

21.detsember 2022

Viljandi Nukuteater soovib kõigile häid jõule ja head uut aastat!

24.november 2022

Suur tänu Saaremaa, oli väga meeleolukas väljasõit ning hea publikum, kes meid vastu võttis. Järgmise korrani!

16. oktoober 2022

Viljandi Nukuteater viibib 22. – 23.november Saaremaal, kus anname mitmes koolis etendusi. Rohkem informatsiooni meie kodulehelt ja Facebookist!

13.oktoober 2022

Sel jõuludel vallutab meie lava “Karupoeg Puhh”! Pärast etendust kohtub lastega jõuluvana!

30.august 2022

Viljandi Nukuteater alustab uut hooaega, järjekorra numbriga 68! Sel aastal jõuame kohe hooaja algul Leetu, Panevėžysesse, kus toimub festival “Nukk tänaval 2022”. Plaanis on mitu uut lavastust, millega hoiame teid kursis. Järgmise aasta maikuus toimub XXVI rahvusvaheline nukuteatrite festival “Teater kohvris”!

22.mai 2022

Selleks aastaks on meie festival, järjekorra numbriga XXV, läbi. Täname kõiki osalejaid ning publikut, kes külastasid meie programmis olnud etendusi. Oleme järgmise festivali ootuses.

1.mai 2022

Meie XXV rahvusvaheline nukuteatrite festival “Teater kohvris” on juba paari nädala pärast ning nüüd saate tutvuda meie kodulehel festivali programmiga. Sel aastal võõrustame kolme välisrühma – kahte leedust ja ühte itaaliast! Rohkem informatsiooni: https://viljandinukuteater.ee/rahvusvaheline-nukuteatrite-festival-teater-kohvris/

31.märts 2022

Arvestades asjaolu, et paljud lasteaiarühmad on meiega kontakteerunud seoses aprillikuu mängukava vabadega aegadega, siis anname teada, et kooskõlastades teatriga on võimalik broneerida teatris etendus teisipäevaks! Selleks palume teil helistada tel. 4334295 / mob. +372 5277129 või kirjutada e-postkasti – nukuteater@viljandi.ee

6. märts 2022

Selle aasta XXV rahvusvaheline nukuteatrite festival “Teater kohvris” programm on nüüd meie kodulehel üleval. Pea lisame valitud truppide lavastustest lühikesed iseloomustused. Jälgige meie kodulehte ja Facebook´i lisainformatsiooni jaoks.

2. veebruar 2022

Oleme koostamas XXV rahvusvahelisele nukuteatrite festivalile “Teater kohvris” programmi. Huvi välisteatrite poolt oli äärmiselt suur, seega saame kinnitada, et festivali juubel möödub sel aastal mitmekülgsete lavastuste saatel. Märtsis avaldame festivali täieliku programmi.

l